DELEGATIES CONTACT

COMUSAV Duitsland

duits@comusav.com

COMUSAV Argentinië

argentinië@comusav.com

COMUSAV Bolivia

bolivia@comusav.com

COMUSAV Brazilië  

brazilië@comusav.com

COMUSAV Chili  

chili@comusav.com

COMUSAV Colombia

colombia@comusav.com

COMUSAV Europese Gemeenschap

info.europe@comusav.com

COMUSAV Costa Rica

costarica@comusav.com

COMUSAV Ecuador

ecuador@comusav.com

COMUSAV Spanje

COMUSAV Verenigde Staten van Amerika

usa@comusav.com

COMUSAV Guatemala

guatemala@comusav.com

COMUSAV Honduras

honduras@comusav.com

COMUSAV Japan

japan@comusav.com

COMUSAV Mexico

mexico@comusav.com

COMUSAV Paraguay

paraguay@comusav.com

COMUSAV Panama

panama@comusav.com

COMUSAV Peru  

peru@comusav.com

COMUSAV Puerto Rico

puertorico@comusav.com

COMUSAV Dominicaanse Republiek

republicadominicana@comusav.com

COMUSAV Uruguay  

uruguay@comusav.com

COMUSAV Venezuela

venezuela@comusav.com

CONTACT OP SPECIALITEIT

Autoriteiten en leiders

Die zich willen aansluiten en banden willen aanhalen om levens te redden.

Sociale Communicators

Steun ons met uw leiderschap en maatschappelijke invloed.

therapeuten

Steun ons met uw ervaring en humanitair werk.

Laboratoria en chemici

Advocaten

Help ons om CDS-therapieën in uw land te legaliseren

Debat

We schakelen deze e-mail in voor artsen en wetenschappers die vragen om te debatteren met COMUSAV-artsen en onderzoekers.

CONTACT MET COMUSAV WERELDWIJD

Vul het volgende formulier in om ons een e-mail te sturen met uw vragen, suggesties of verzoek.

in contact te blijven

We nodigen je uit om lid te worden van een van onze speciale gemeenschappen die we op Telegram hebben.

+ 56,300 abonnees

+ 4,500 abonnees

+ 1,200 abonnees

COMUSAV-menu